Obavijest za sve korisnike koji u Agronet-u podnose zahtjeve putem NIAS-a (elektronički)

S obzirom na nedavne promjene u sustavu e-Ovlaštenja, nekim korisnicima koji nakon prijave u Agronet putem NIAS-a pokušavaju promijeniti subjekt, javlja se greška „Sustav e Poljoprivrede nije dostupan”.

U tom slučaju, potrebno je prijaviti se na sustav e-Ovlaštenja (https://e-ovlastenja.gov.hr/regular/home/index), odabrati subjekt koji želite zastupati i na početnom ekranu dati suglasnost (označiti kućicu) za prosljeđivanje osobnih podataka svim e-uslugama integriranim u e-Poslovanje u svrhu autorizacije.

Nakon klika na „Spremi“, možete se vratiti na Agronet (https://agronet.apprrr.hr/) gdje će vam biti omogućena promjena subjekta.

Korištenjem stranice www.apprrr.hr pristajete na uporabu kolačića (eng. cookies). Blokiranjem kolačića i dalje možete pregledavati stranicu, ali neke njezine funkcionalnosti Vam neće biti dostupne.